Hoş Geldiniz.

Evinizdeki Konforu Yaşatıyoruz

Türkiyenin maldivleri olarak bilinen Türkiyenin en derin gölü olan salda gölü son yıllarda ziyaretçi akınına uğramış durumda. Burdurun Yeşilova ilçesinde yer alan salda gölü doğal güzelliği ile bir çok yerli ve yabancı turisttin ilgisini çekmekte. Etrafı dağlık ormanlar ile çevrili olan salda gölü temiz havasıylada şehirden gelen insanlar için bir huzur ortamı olmakta. 

Berraklığı ve mavinin her tonunun yer aldığı salda gölü, beyaz adalar olarak bilinen kısmı turistlerin en uğrak yerleri arasındadır. Yeşilova ilçesinin salda gölünün güzelliği dışında lavanta bahçeleri ve salda kayak merkezi ilede ün salmakta. Türkiyede ilk kez göl manzararı eşliğinde kayak yapmak mümkün olmaktadır.

İşletmemiz yeşilova kayadibi mahallesinde göle 200 metre uzaklıkta sessiz sakin bir ortamda yer almaktadır. Kayadibi dağının eteklerinde yer alan apartımız aile işletmesi olarak hizmet vermektedir. Evinizdeki konfor konsetiyle yola çıkarak hazırladığımız odalar sayesinde evinizdeki gibi rahat etmeniz mümkün olmakta.  Müşterimiz değil misafirimiz olarak sizleri ağırlamaktayız. İşletmemiz yeni bir işletme olduğundan dolayı oda sayımız şuan sınırlı durumdadır. İlerki dönemlerde müşterilerimizin öneri ve isteklerini dikkate alacak şekilde işletmemizi büyütmeyi hedeflemekteyiz.

 

#saldagölü #salda #saldapansiyon #deveciapart #saldagölüdeveciapart #saldagoludeveciapart #yeşilovaotel #yesilovaotel #saldaotelleri #saldatatil #beyazadalar #saldagolukonaklama


En Düşük Fiyat Garantisi Sitelerimizden rezervasyon yaparken daima uygun olan en iyi fiyattan yararlanmanızı sağlar.
Güvenli rezervasyon Rezervasyonlarınızda gizlilik ve güvenlik ön plandadır..
Ücretsiz iptal Rezervasyonunuzu günü gelmeden önce iptal edebilirsiniz.

İLETİŞİM

Tel. 0535 729 98 82
Gsm 0535 729 98 82
Email: saldagoludeveciapart@gmail.com
Adres: Kayadibi Mahallesi
Burdur/Yeşilova

KONUM BİLGİSİ

______BANKA HESAP NUMARASI______
→ TR98 0001 0003 7233 3565 2550 01
→ ZIRAAT BANKASI YEŞİLOVA ŞUBESİ
→ VELİ MAY

Konuk Yorumları

Murat ÇETİNER 17-08-2019 salda gölünün o eşsiz güzelliğini yakından görmek için gelmiştik. Sald....
Seher KILIÇ 18-08-2019 Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz. Od....